להחזיר את ההורים למרכז הבמה

אימון הורים במסגרת אימון אישי:
אתגרי ההורות בעידן המתחדש

אתגרים במשפחה

התמודדויות חברתיות

התמודדויות לימודיות

  • מבנה משפחתי ייחודי
  • פרידה וגירושין
  • דמות חדשה במשפחה
  • מעברים: התמודדות עם מעברים בין מסגרות.  (גן-כיתה א', ו'-חטיבה, ט'-תיכון).
  • "הילד השקוף בכיתה"
  • התנהלות ברשת
  • התמודדות עם לקויות למידה משלב תהליך האיבחון ועד להתמודדות והכוונה לטיפול. 

עוד יום מתיש? טריקת הדלתות מוציאה אתכם משלוותכם?
שוב הילד חזר מבית הספר עם עיניים דומעות?
הגעתם למקום הנכון!!! צרו איתנו קשר

המשפחה בהגדרתה, מתאפיינת בתמורות הרבות שחלו במבנה ובתפיסת מושג 'המשפחה', החל בשינוי בהגדרת מבנה המשפחה, שהפכה ממבנה פטריאכלי מובהק, המורכב מזוג הורים (אבא ואמא) וילדיהם, למבנה משפחתי בעל אפשרויות רבות, שאין לו הגדרה חד משמעית ובו כל חיבור אפשרי, וכלה בערכי היסוד של המשפחה. שלא כבעבר, המשפחה המודרנית היא זו המגדירה את אופייה, את גבולות האחריות שלה, את סמכויותיה ואת חלוקת הסמכויות בתוכה.

ההורות בעידן החדש מציבה בפנינו אתגרים רבים. אנו מזמינות  אתכם להתבונן על האתגרים בעיניים שלכם ולמצוא את  הדרך הטובה  ביותר להתמודד עם האתגר אותו תבחרו 'לפצח' ולהשיג הצלחה! וכל זאת תוך שמירה על איזון נכון בין חיי משפחה מאושרים וההתפתחות האישית בקריירה של כל אחד מאיתנו.

מטרת הליווי/האימון היא להצמיח הורות המקדמת את המבנה המשפחתי כולו ואת כל אחד מהפרטים במשפחה הגרעינית. התהליך מאפשר לכם ההורים היכרות עמוקה עם יכולותיהם של בני המשפחה והבניית ה- DNA האישי, שיאפשר לכם להוביל למטרות הרצויות

תהליך אימון זה יעיל, דינאמי, חוויתי וממוקד מטרה ומתאים להורים הנמצאים בצמתי התלבטות בניהול הקריירה, בניהול הבית ובחינוך הילדים. משך האימון נע בין 12-16 מפגשים בני 90 דקות כל אחד. עלות מפגש  450 ש"ח.

חוה ורויטל, מנהלות מתחום החינוך ומאמנות מוסמכות טכניון, יוצרות חוויות מקדמות, אישיות וקבוצתיות, מזמינות אתכם לחוות אימון אישי ייחודי.

דילוג לתוכן