דיאלוג אימוני

אנחנו מביאים את הדרך לשותפות מאוזנת ומקדמת בין המשפחה, סוכני החינוך והעולם הווירטואלי.

גפ"ן, מרכז הנותן שירותי אימון אישי (Coaching) וליווי להורים, לבני נוער, לצוותי חינוך למנהלים, ולכל מי שלא מפחד מחינוך ומכיר בשותפות משפיעה כמוטיב מכריע להצלחה.

מרכז גפ"ן מתמקד בהורים, בני נוער, סוכני החינוך ומנהלי בתי ספר, כל אחד בנפרד ובמיוחד בתקשורת שביניהם, וכל זאת באמצעות הדיאלוג האימוני, אותו פיתחנו  בכדי לקדם את  השותפות במעשה החינוכי.  לא סוד הוא, כי הילד חווה הצלחות ומשיג יעדים ומטרות רצויות, כאשר התקשורת המתקיימת בין כל הגורמים העוטפים את הילד הינה תקשורת מיטבית.

הדיאלוג האימוני מביא לבניית יחסי אמון שמאפשרים להוביל להצלחה.

הדיאלוג האימוני הוא גישה המותאמת לעולם החינוך ומתבססת על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית ועל מתודות הקאוצ'ינג של איק"א והטכניון.

מובילים איתך קדימה במרכז גפ"ן-  גישה  פורצת  נתיבים  להצלחה.

דיאלוג אימוני

  • הדיאלוג האימוני" הוא תהליך אשר באמצעותו נותנת גפ"ן את המענה השלם לצורכי ההורים ו/או סוכני החינוך בהתמודדות עם אתגרי העידן המתחדש.
  • תהליך "הדיאלוג האימוני" מאפשר התבוננות באומץ על האתגרים ויצירת צרור מפתחות אישי אשר יקדם ויוביל להצלחות ולהשגת המטרות אותם יגדירו ההורים ו/או סוכני החינוך.
  • התהליך מותאם לתת מענה אישי ו/או קבוצתי.
  • החברה אינה נותנת מענה טיפולי מכל סוג שהוא.

משפחה

ההורות בעידן החדש מציבה בפנינו אתגרים רבים. אנו מזמינות אתכם להתבונן על האתגרים בעיניים שלכם ולמצוא את הדרך הטובה ביותר....

סוכני חינוך

המסגרות הפורמליות/הממלכתיות עומדות בתווך בין הגדרות המדינה לצורכי הקהילה. מטרות משרד החינוך כפי שהוגדרו לקראת שנה"ל תש"ף ומפורטות...

העולם הוירטואלי

'המפץ הגדול' של העידן המתחדש. העולם הווירטואלי מתקדם ומתפתח בקצב מדהים, על יתרונותיו והאתגרים שהוא מציב בפנינו המשתמשים...

דילוג לתוכן